ליגת כדורסל 2015-2016

ליגה לאומית ב'

ליגה לאומית ב'
## קבוצות נצחונות + הפסדים - הפרשים נקודות
1 אילן רמת השרון 17 16 1 977-549 428 33
2 קידום אשדוד 18 13 5 866-757 109 31
3 בית הלוחם חיפה 17 14 3 781-584 197 30
4 איל''ן יפו 18 11 7 804-716 88 28
5 כרמיאל 17 10 7 568-564 4 27
6 בית הלוחם תל אביב 17 9 8 741-665 76 26
7 חוסן באר שבע 15 6 9 504-633 -129 21
8 עודד ראשון לציון 17 3 14 647-769 -122 20
9 איל''ן הרצליה 17 2 15 527-868 -341 19
10 איל''ן חולון 17 1 16 501-811 -310 18
מחזור 1 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
יום א' 01/11/15 18:30 איל''ן הרצליה 47:24 בית הלוחם תל אביב
יום ב' 02/11/15 20:45 כרמיאל 30:34 עודד ראשון לציון
יום ד' 04/11/15 20:30 קידום אשדוד 49:44 איל''ן יפו
יום ה' 05/11/15 19:30 בית הלוחם חיפה 52:51 אילן רמת השרון
יום ב' 09/11/15 20:30 חוסן באר שבע 6:37 איל''ן חולון
מחזור 2 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
יום א' 08/11/15 18:30 איל''ן הרצליה 53:17 איל''ן יפו
יום ד' 11/11/15 18:30 בית הלוחם תל אביב 24:40 כרמיאל
יום ד' 11/11/15 19:30 עודד ראשון לציון 28:23 חוסן באר שבע
יום ה' 12/11/15 18:30 איל''ן חולון 58:29 אילן רמת השרון
יום א' 31/01/16 21:00 קידום אשדוד 53:48 בית הלוחם חיפה
מחזור 3 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
יום ב' 16/11/15 19:30 איל''ן יפו 22:56 עודד ראשון לציון
יום ד' 18/11/15 20:30 חוסן באר שבע 55:35 קידום אשדוד
יום ה' 19/11/15 18:30 אילן רמת השרון 35:61 איל''ן הרצליה
יום א' 06/12/15 18:30 איל''ן חולון 47:21 כרמיאל
יום ה' 17/12/15 18:30 בית הלוחם חיפה טכני בית הלוחם תל אביב
מחזור 4 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
יום א' 22/11/15 21:00 קידום אשדוד 33:50 איל''ן הרצליה
יום ב' 23/11/15 19:30 איל''ן יפו 34:59 בית הלוחם תל אביב
יום ב' 23/11/15 20:45 כרמיאל 34:46 חוסן באר שבע
יום ד' 25/11/15 19:30 עודד ראשון לציון 53:37 אילן רמת השרון
יום ד' 07/01/15 18:30 איל''ן חולון 49:18 בית הלוחם חיפה
מחזור 5 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
יום א' 29/11/15 18:30 איל''ן הרצליה 34:14 כרמיאל
יום ב' 30/11/15 19:30 אילן רמת השרון 29:54 איל''ן יפו
יום ב' 30/11/15 20:30 חוסן באר שבע 40:20 בית הלוחם תל אביב
יום ד' 02/12/15 21:00 קידום אשדוד 26:50 איל''ן חולון
יום ה' 03/12/15 20:00 בית הלוחם חיפה 28:40 עודד ראשון לציון
מחזור 6 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
יום ה' 14/01/16 17:30 איל''ן הרצליה 35:52 איל''ן חולון
יום א' 20/12/15 21:00 קידום אשדוד 64:33 אילן רמת השרון
יום ב' 21/12/15 20:30 חוסן באר שבע 45:25 בית הלוחם חיפה
יום ב' 21/12/15 20:45 כרמיאל טכני איל''ן יפו
יום ב' 11/01/16 18:30 בית הלוחם תל אביב 44:59 עודד ראשון לציון
מחזור 7 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
יום א' 27/12/15 18:30 איל''ן חולון 50:26 איל''ן יפו
יום א' 27/12/15 21:00 קידום אשדוד 45:55 בית הלוחם תל אביב
יום א' 27/12/15 20:00 בית הלוחם חיפה 32:33 כרמיאל
יום ד' 30/12/15 19:30 עודד ראשון לציון 61:44 איל''ן הרצליה
יום ד' 30/12/15 20:30 חוסן באר שבע 46:33 אילן רמת השרון
מחזור 8 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
יום ב' 04/01/16 19:30 איל''ן יפו 48:57 חוסן באר שבע
יום ב' 04/01/16 21:00 אילן רמת השרון 19:55 כרמיאל
יום ה' 07/01/16 18:30 בית הלוחם תל אביב 26:61 איל''ן חולון
יום ה' 07/01/16 18:30 איל''ן הרצליה 58:35 בית הלוחם חיפה
יום ד' 06/01/16 21:00 עודד ראשון לציון 51:49 קידום אשדוד
מחזור 9 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
יום ד' 20/01/16 20:30 חוסן באר שבע 34:38 איל''ן הרצליה
יום ד' 20/01/16 18:30 בית הלוחם תל אביב 71:40 אילן רמת השרון
יום ב' 18/01/16 20:45 כרמיאל 44:21 קידום אשדוד
יום ה' 21/01/16 18:30 איל''ן חולון 32:31 עודד ראשון לציון
יום ה' 21/01/16 20:00 בית הלוחם חיפה 47:52 איל''ן יפו
מחזור 10 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
יום ה' 04/02/16 18:30 אילן רמת השרון 31:45 בית הלוחם חיפה
יום ב' 25/01/16 18:30 בית הלוחם תל אביב 27:57 איל''ן הרצליה
יום ב' 25/01/16 19:30 איל''ן יפו 35:53 קידום אשדוד
יום ב' 25/01/16 19:30 עודד ראשון לציון 44:35 כרמיאל
יום ה' 28/01/16 18:30 איל''ן חולון 52:40 חוסן באר שבע
מחזור 11 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
יום ב' 08/02/16 19:30 איל''ן יפו 32:45 איל''ן הרצליה
יום ב' 08/02/16 20:45 כרמיאל 33:35 בית הלוחם תל אביב
יום ד' 10/02/16 20:30 חוסן באר שבע 57:16 עודד ראשון לציון
יום ה' 11/02/16 18:30 אילן רמת השרון 39:59 איל''ן חולון
יום א' 28/02/16 20:45 בית הלוחם חיפה 45:54 קידום אשדוד
מחזור 12 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
יום א' 14/02/16 18:30 איל''ן הרצליה 70:32 אילן רמת השרון
יום א' 14/02/16 21:00 קידום אשדוד 40:52 חוסן באר שבע
יום ב' 15/02/16 20:45 כרמיאל 22:38 איל''ן חולון
יום ד' 17/02/16 18:30 בית הלוחם תל אביב 57:45 בית הלוחם חיפה
יום ד' 17/02/16 19:30 עודד ראשון לציון 59:39 איל''ן יפו
מחזור 13 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
יום א' 20/03/16 18:30 איל''ן הרצליה 59:39 קידום אשדוד
יום ד' 24/02/16 18:30 בית הלוחם תל אביב 51:38 איל''ן יפו
יום ב' 18/04/16 20:30 חוסן באר שבע כרמיאל
יום ב' 21/03/16 18:30 אילן רמת השרון 26:61 עודד ראשון לציון
יום ה' 25/02/16 18:30 בית הלוחם חיפה 26:53 איל''ן חולון
מחזור 14 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
יום ב' 29/02/16 19:30 איל''ן יפו 60:37 אילן רמת השרון
יום ב' 29/02/16 20:45 כרמיאל 17:41 איל''ן הרצליה
יום ד' 02/03/16 18:30 בית הלוחם תל אביב 40:37 חוסן באר שבע
יום ד' 02/03/16 19:30 עודד ראשון לציון 50:28 בית הלוחם חיפה
יום ה' 03/03/16 18:30 איל''ן חולון 45:37 קידום אשדוד
מחזור 15 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
יום א' 06/03/16 18:30 איל''ן חולון 25:52 איל''ן הרצליה
יום ב' 07/03/16 19:30 איל''ן יפו 54:47 כרמיאל
יום ב' 07/03/16 21:00 אילן רמת השרון 41:36 קידום אשדוד
יום ד' 09/03/16 19:30 עודד ראשון לציון 43:41 בית הלוחם תל אביב
יום ה' 07/04/16 20:00 בית הלוחם חיפה חוסן באר שבע
מחזור 16 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
יום ב' 11/04/16 20:45 כרמיאל 33:27 בית הלוחם חיפה
יום ד' 16/03/16 18:30 בית הלוחם תל אביב 63:42 קידום אשדוד
יום ה' 17/03/16 18:30 איל''ן הרצליה 63:26 עודד ראשון לציון
יום ב' 21/03/16 19:30 איל''ן יפו 39:43 איל''ן חולון
יום ה' 14/04/16 21:00 אילן רמת השרון 17:65 חוסן באר שבע
מחזור 17 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
יום ב' 28/03/16 20:30 חוסן באר שבע 30:41 איל''ן יפו
יום א' 27/03/16 18:30 כרמיאל 67:20 אילן רמת השרון
יום א' 27/03/16 20:45 קידום אשדוד 49:57 עודד ראשון לציון
יום ה' 31/03/16 18:30 איל''ן חולון 60:28 בית הלוחם תל אביב
יום ה' 31/03/16 20:00 בית הלוחם חיפה 24:61 איל''ן הרצליה
מחזור 18 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
יום א' 03/04/16 18:30 איל''ן הרצליה חוסן באר שבע
יום ב' 04/04/16 19:30 איל''ן יפו 61:39 בית הלוחם חיפה
יום ד' 06/04/16 19:30 עודד ראשון לציון איל''ן חולון
יום ד' 06/04/16 20:45 קידום אשדוד 32:39 כרמיאל
יום ה' 07/04/16 18:30 אילן רמת השרון בית הלוחם תל אביב

gen. : 0.065s - 16
© Copyright 2012-2017 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com