ליגת כדורסל 2015-2016

ליגת העל כדורסל

ליגת העל כדורסל
## קבוצות נצחונות + הפסדים - הפרשים נקודות
1 בית הלוחם תל אביב א' 14 12 2 937-698 239 26
2 אילן רמת גן 14 12 2 1005-567 438 26
3 בית הלוחם חיפה א 14 10 4 872-651 221 24
4 אילן תל אביב 14 8 6 823-811 12 22
5 בית הלוחם חיפה ב 14 6 8 765-906 -141 20
6 בית הלוחם ירושלים 14 5 9 762-856 -94 19
7 בית הלוחם תל אביב ב' (צהל) 14 3 11 626-893 -267 17
8 חוסן באר שבע 14 0 14 462-870 -408 14
מחזור 1 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
יום ג' 03/11/15 18:30 בית הלוחם תל אביב ב' (צהל) 30:65 חוסן באר שבע
יום ג' 03/11/15 18:30 בית הלוחם חיפה ב 79:49 בית הלוחם תל אביב א'
יום ג' 03/11/15 18:30 בית הלוחם ירושלים 99:43 אילן רמת גן
יום ג' 03/11/15 20:15 בית הלוחם חיפה א 41:59 אילן תל אביב
מחזור 2 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
יום ג' 10/11/15 20:00 בית הלוחם תל אביב א' 44:75 בית הלוחם תל אביב ב' (צהל)
יום ג' 10/11/15 20:15 אילן תל אביב 65:43 אילן רמת גן
יום ג' 10/11/15 20:15 חוסן באר שבע 43:24 בית הלוחם ירושלים
יום ג' 10/11/15 20:15 בית הלוחם חיפה א 39:72 בית הלוחם חיפה ב
מחזור 3 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
יום ג' 17/11/15 18:30 בית הלוחם תל אביב ב' (צהל) 67:44 בית הלוחם חיפה ב
יום ג' 17/11/15 18:30 בית הלוחם ירושלים 67:48 בית הלוחם חיפה א
יום ג' 17/11/15 18:30 אילן תל אביב 60:65 בית הלוחם תל אביב א'
יום ג' 17/11/15 20:15 אילן רמת גן 21:70 חוסן באר שבע
מחזור 4 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
יום ג' 24/11/15 18:30 בית הלוחם תל אביב ב' (צהל) 112:32 אילן רמת גן
יום ג' 24/11/15 18:30 בית הלוחם חיפה ב 60:62 בית הלוחם ירושלים
יום ג' 24/11/15 20:00 חוסן באר שבע 60:29 אילן תל אביב
יום ג' 24/11/15 20:15 בית הלוחם חיפה א 51:41 בית הלוחם תל אביב א'
מחזור 5 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
יום ג' 01/12/15 18:30 בית הלוחם ירושלים 67:55 אילן תל אביב
יום ג' 01/12/15 18:30 בית הלוחם חיפה ב 51:65 חוסן באר שבע
יום ג' 01/12/15 20:15 בית הלוחם חיפה א 27:75 בית הלוחם תל אביב ב' (צהל)
יום ג' 01/12/15 20:15 בית הלוחם תל אביב א' 54:65 אילן רמת גן
מחזור 6 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
יום ג' 08/12/15 18:30 בית הלוחם תל אביב ב' (צהל) 57:50 אילן תל אביב
יום ג' 08/12/15 18:30 בית הלוחם חיפה ב 59:38 אילן רמת גן
יום ג' 08/12/15 20:15 חוסן באר שבע 57:29 בית הלוחם חיפה א
יום ג' 08/12/15 20:15 בית הלוחם תל אביב א' 45:72 בית הלוחם ירושלים
מחזור 7 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
יום ג' 15/12/15 18:30 בית הלוחם ירושלים 59:57 בית הלוחם תל אביב ב' (צהל)
יום ג' 15/12/15 18:30 אילן תל אביב 85:79 בית הלוחם חיפה ב
יום ג' 15/12/15 20:15 אילן רמת גן 39:61 בית הלוחם חיפה א
יום ג' 15/12/15 20:15 בית הלוחם תל אביב א' 40:57 חוסן באר שבע
מחזור 8 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
יום ג' 22/12/15 18:30 חוסן באר שבע 47:36 בית הלוחם תל אביב ב' (צהל)
יום ג' 22/12/15 18:30 בית הלוחם תל אביב א' 57:80 בית הלוחם חיפה ב
יום ג' 22/12/15 18:30 אילן רמת גן 42:75 בית הלוחם ירושלים
יום ג' 22/12/15 18:30 אילן תל אביב 76:71 בית הלוחם חיפה א
מחזור 9 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
יום ג' 29/12/15 18:30 בית הלוחם תל אביב ב' (צהל) 66:48 בית הלוחם תל אביב א'
יום ג' 29/12/15 18:30 אילן רמת גן 45:79 אילן תל אביב
יום ג' 29/12/15 18:30 בית הלוחם ירושלים 35:79 חוסן באר שבע
יום ג' 29/12/15 19:00 בית הלוחם חיפה ב 73:46 בית הלוחם חיפה א
מחזור 10 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
יום ג' 05/01/16 18:30 בית הלוחם חיפה ב 50:54 בית הלוחם תל אביב ב' (צהל)
יום ג' 05/01/16 18:30 בית הלוחם חיפה א 43:67 בית הלוחם ירושלים
יום ג' 05/01/16 18:30 בית הלוחם תל אביב א' 54:66 אילן תל אביב
יום ג' 05/01/16 18:30 חוסן באר שבע 66:35 אילן רמת גן
מחזור 11 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
יום ג' 19/01/16 18:30 אילן רמת גן 24:79 בית הלוחם תל אביב ב' (צהל)
יום ג' 19/01/16 18:30 בית הלוחם ירושלים 59:73 בית הלוחם חיפה ב
יום ג' 19/01/16 18:30 אילן תל אביב 33:57 חוסן באר שבע
יום ג' 19/01/16 18:30 בית הלוחם תל אביב א' 61:65 בית הלוחם חיפה א
מחזור 12 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
יום ג' 26/01/16 18:30 אילן תל אביב 53:60 בית הלוחם ירושלים
יום ג' 26/01/16 18:30 חוסן באר שבע 55:46 בית הלוחם חיפה ב
יום ג' 26/01/16 18:30 בית הלוחם תל אביב ב' (צהל) 74:37 בית הלוחם חיפה א
יום ג' 26/01/16 18:30 אילן רמת גן 62:53 בית הלוחם תל אביב א'
מחזור 13 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
יום ג' 09/02/16 18:30 אילן תל אביב 47:56 בית הלוחם תל אביב ב' (צהל)
יום ג' 09/02/16 18:30 אילן רמת גן 35:72 בית הלוחם חיפה ב
יום ג' 09/02/16 18:30 בית הלוחם חיפה א 32:68 חוסן באר שבע
יום ג' 09/02/16 18:30 בית הלוחם ירושלים 58:66 בית הלוחם תל אביב א'
מחזור 14 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
יום ג' 16/02/16 18:30 בית הלוחם תל אביב ב' (צהל) 55:52 בית הלוחם ירושלים
יום ג' 16/02/16 18:30 בית הלוחם חיפה ב 68:54 אילן תל אביב
יום ג' 16/02/16 18:30 בית הלוחם חיפה א 61:43 אילן רמת גן
יום ג' 16/02/16 18:30 חוסן באר שבע 81:21 בית הלוחם תל אביב א'

gen. : 0.062s - 16
© Copyright 2012-2017 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com